STIHL: Jak zahradní sekačka VIKING řádila v Jurském parku.

15/09/2010 Press, STIHL -

Výrobce zahradní techniky VIKING připravil pro letošní rok opravdu unikátní kalendář. Pro každý měsíc se inspiroval známými filmy, a ve spojení s produkty VIKING vytvořil velice vtipnou a graficky vkusnou parodii.

Na jednotlivých částech kalendáře tak můžete rozpoznat filmy jako Jurský park, E.T., James Bond, Kill Bill, Rambo nebo animovaný film Cars a další.

Jednotlivé části kalendáře je možné využít také jako originální tapetu na plochu Vašeho monitoru.

Všechny části kalendáře a možnost uložit si je jako tapetu na plochu počítače najdete na:
http://www.viking-garden.com/englisch/navi/default.htm?cat=6&sub=6&contenturl=/englisch/unterhaltung/wallpaper/2010/default.htm

Výrobky VIKING nehledejte v hobbymarketech, ale pouze u autorizovaných prodejců STIHL a VIKING s kvalitním poradenstvím a servisem. Autorizovaný prodejce garantuje svými odbornými znalostmi to, že každý uživatel dostane takové nářadí, které je pro něj a jeho účel optimální. Prodejce předá stroj připravený k provozu a informuje vás o správné a bezpečné obsluze, případně poradí s nákupem dalších pomůcek, příslušenství a ochranných prostředků.

Podrobné informace o produktech STIHL najdete na www.stihl.cz, kontakt na nejbližšího autorizovaného prodejce i na bezplatné infolince 800 555 226

Vstup do diskuze